ESAUNA.lt – tai elektroninė parduotuvė, kurioje rasite visą pirčiai reikalingą įrangą vienoje vietoje: aukščiausios kokybės mediena, žiniomiausių prekinių ženklų pasaulyje krosnelės pirtims, taip pat kita reikalinga įranga bei įvairiausi akseuarai. Čia rasite nuo paprasto iki prabangiausio.

 

ESAUNA.lt – patogi vieta išsirinkti ir įsigyti visą reikiamą įrangą pirties įrengimui ar restauravimui. Kiekvienas gali pasinaudoti galimybe pasikonsultuoti su specialistais, gauti daug naudingos informacijos ir taip išvengti dažnai pasitaikančių klaidų pirties įrengimo procese.

 


 

Siūlome Jums:

 

Mažmeninę ir didmeninę prekybą pirtimis ir įvairiomis prekėmis skirtomis pirtims, jų įrengimui (mediena, krosnelės, garo generatoriai, ventiliacija, apšvietimas ir kita įranga), priežiūrai (lakai, impregnantai, valikliai ir kt.), naudojimui (termometrai, tekstilės gaminiai, kubiliukai, samčiai ir kiti pirties interjero aksesuarai)

 

Pagrindinį pirties medienos asortimentą – ivairiausias pirties medienos rūšis: liepą, juodalksnį, drebulę, Afrikietiškąjį abachi, raudonąjį Kanados kedrą. Aukštos kokybės medieną parduodame gamintojo kainomis.

 

Platų elektrinių ir malkinių krosnelių asortimentą (garsiausių prekės ženklų pasaulyje), garo generatorius ir kitą įrangą, akmenis, stiklines bei medines duris pirtims;

 

Medžiagų sukomplektavimą kiekvienam klientui pagal poreikius ir galimybes. Pagal jūsų pateiktą pirties planą, mes pateikiame Jums sąrašą su reikiamomis medžiagomis jos įrengimui.


 

Mūsų privalumai:

 

Greitas aptarnavimas (klientams prekes pristatome greitai ir Jums patogiu laiku. Pristatome į bet kurią Lietuvos vietą, jei reikia ir į užsienį.)

 

Geros kainos (aukščiausia produkcija geriausiomis kainomis, mediena – gamintojo kainomis, krosnelės – tiesiai iš gamintojų. Rasite pigiau – mes parduosime Jums dar pigiau!)

 

Galimybę susikomplektuoti visas reikalingas medžiagas vienoje vietoje (prekės ne tik standartinėms pirtims, bet taip pat ir išskirtinėms, unikalioms, reikalaujančioms prabangaus dizaino. Čia viskas nuo medžiagų pirties įrengimui, iki užbaigimo akcentų – išskirtinių aksesuarų.)

 

Galimybė apsipirkti neišeinant iš namų (tiesiog prisėdę prie kompiuterio galite išsirinkti viską ko reikia Jūsų pirčiai ir mes Jums prekes pristatysime tiesiai į namus.)

 

Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietovę (miestas, miestelis ar kaimas – prekės Jus pasieks bet kur.)

 

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1